AdsAnglia.com
ID:
Cheap Coach, Bus Hire
Viceroy Coaches - The prefect place to find low cost coach hire options anywhere in Essex. If you have a special occasion coming up and you would love to be able to hire a coach to add a stylish finishing touch, you need to contact us here at Viceroy Coaches right now for an affordable coach hire quote.

Közlekedés
Nyomdai szolgáltatások
Nyomdaipari szolgáltatások az Ön szolgálatában akár. Brosúrák, katalógusok, szórólapok, prospektusok, könyvek, (reklám)újságok, plakátok, levélpapír.

Egyéb
London Airport Transfers
London Airport Transfers to Gatwick, Stansted, Heathrow & Luton.

Közlekedés

Autószerelő, teherautószerelő, gépszerelő német munkahely,

ID: 151233
Megtekintve: 242
Hirdetés nyelve: Magyar
Tevékenységek: Építési és javítási
Munkatapasztalat: 2 é.
Hirdetési információ: TEHERAUTÓSZERELŐ , autószerelő, gépszerelő NÉMET MUNKA, német állás Bajorországban és Baden-Württembergben szállással, A2 némettudástól. http://www.nemetmunka.hu/auto-szerelo-fe nyezo-karosszeria/
GÉPLAKATOS, teherautószerelő, autószerelő Német munkahely direkt a német cégnél. (Nem Zeitfirma) A fizetés végzettségtől, gyakorlattól és nyelvtudástól függően 14-15€ bruttó órabér, ami 2.400,-2.800,-€ bruttó fizetés. Szállás 1-2 ágyas szobában ingyen vagy 120-250€ / hó - ért, ez helytől függő.

Konkrét RÉSZLETEK (bér,munkakör,stb) az állásainkról a weboldalon:
http://www.nemetmunka.hu/szabad-nemet- allasok

JELENTKEZÉS: (telefonon csak munkanapokon 9,00-17,00-ig)
-telefonon 0049 08641 6949 000 (DE) vagy 06 1 920 3433 (HU)
-önéletrajz küldésével http://www.nemetmunka.hu/oneletrajz-kesz ito/
-e-mailben: német nyelvű, fényképes Lebenslauf-val.

EXACT Personal UG D-83224 Grassau
Német munkaközvetítő cég Bajorországban.
A közvetítésért vagy bármiért fizetni nem kell.
www.nemetmunka.hu ….és megoldódik!
Ár:
Kapcsolat:
EXACT Német Munka
0049086416949000
exactnemetmunka@gmail.com
www.nemetmunka.hu
Autószerelő, teherautószerelő, gépszerelő  német munkahely,

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

    Friends

Megjegyzés: a szerkesztőség nem felel meg a hirdetések tartalmáért © 2015 AdsAnglia.com. Minden jog fenntartva