AdsAnglia.com
ID:
Nyomdai szolgáltatások
Nyomdaipari szolgáltatások az Ön szolgálatában akár. Brosúrák, katalógusok, szórólapok, prospektusok, könyvek, (reklám)újságok, plakátok, levélpapír.

Egyéb
London Airport Transfers
London Airport Transfers to Gatwick, Stansted, Heathrow & Luton.

Közlekedés
Honlapkészítés
Honlapkészítés igényesen elkészítve keresőoptimalizált formában.

Egyéb

Januári ajánlatuk ANGLIÁBA gyerekfelügyelők számára!

ID: 150029
Megtekintve: 51
Hirdetés nyelve: Magyar
Tevékenységek: Gyermekfelügyelet, idősgondozás
Munkatapasztalat:
Hirdetési információ: Havi nettó bérezés: 850 font.
Munkaprogram: 35 óra/hét. Hétvégéid szabadok lesznek.
A család Londontól 80 km-re él. 2 kislány él a családban, ők 1 és 4 évesek.
Szállásod külön szobával és fürdőszobával, valamint étkezésed biztosítja a család.
Feladataid:
- besegíteni a gyerekek napi programjában
- elvégezni az alapvető házimunkákat
Beszélj társalgási szinten angolul, rendelkezz B kat. jogosítvánnyal és máris jelentkezhetsz.
Az ügyintézés teljesen ingyenes (nincs közvetítői díj, vagy egyéb illeték).
Részletekért hívj: a (004) 0747 933 592-es telefonszámon.
Küldd angol nyelvű önéletrajzod: az edina@ijcjobs.com címre.
Ár: 900
Kapcsolat:
Láng Edina
0040747933592
edina@ijcjobs.com

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

    Friends

Megjegyzés: a szerkesztőség nem felel meg a hirdetések tartalmáért © 2015 AdsAnglia.com. Minden jog fenntartva