AdsAnglia.com
ID:
Honlapkészítés
Honlapkészítés igényesen elkészítve keresőoptimalizált formában.

Egyéb
Nyomdai szolgáltatások
Nyomdaipari szolgáltatások az Ön szolgálatában akár. Brosúrák, katalógusok, szórólapok, prospektusok, könyvek, (reklám)újságok, plakátok, levélpapír.

Egyéb
London Airport Transfers
London Airport Transfers to Gatwick, Stansted, Heathrow & Luton.

Közlekedés

Januári ajánlatuk ANGLIÁBA gyerekfelügyelők számára!

ID: 150029
Megtekintve: 144
Hirdetés nyelve: Magyar
Tevékenységek: Gyermekfelügyelet, idősgondozás
Munkatapasztalat:
Hirdetési információ: Havi nettó bérezés: 850 font.
Munkaprogram: 35 óra/hét. Hétvégéid szabadok lesznek.
A család Londontól 80 km-re él. 2 kislány él a családban, ők 1 és 4 évesek.
Szállásod külön szobával és fürdőszobával, valamint étkezésed biztosítja a család.
Feladataid:
- besegíteni a gyerekek napi programjában
- elvégezni az alapvető házimunkákat
Beszélj társalgási szinten angolul, rendelkezz B kat. jogosítvánnyal és máris jelentkezhetsz.
Az ügyintézés teljesen ingyenes (nincs közvetítői díj, vagy egyéb illeték).
Részletekért hívj: a (004) 0747 933 592-es telefonszámon.
Küldd angol nyelvű önéletrajzod: az edina@ijcjobs.com címre.
Ár: 900
Kapcsolat:
Láng Edina
0040747933592
edina@ijcjobs.com

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

    Friends

Megjegyzés: a szerkesztőség nem felel meg a hirdetések tartalmáért © 2015 AdsAnglia.com. Minden jog fenntartva