AdsAnglia.com
ID:
Honlapkészítés
Honlapkészítés igényesen elkészítve keresőoptimalizált formában.

Egyéb
London Airport Transfers
London Airport Transfers to Gatwick, Stansted, Heathrow & Luton.

Közlekedés
Nyomdai szolgáltatások
Nyomdaipari szolgáltatások az Ön szolgálatában akár. Brosúrák, katalógusok, szórólapok, prospektusok, könyvek, (reklám)újságok, plakátok, levélpapír.

Egyéb

NÉMET MUNKA, ablak és ajtóbeépítő állások München, Nürnberg,

ID: 152694
Megtekintve: 217
Hirdetés nyelve: Magyar
Tevékenységek: Egyéb
Munkatapasztalat: 2 é.
Hirdetési információ: NÉMET MUNKA, ablak és ajtóbeépítő állás München (Nr.272f) Nürnberg (Nr.259f3), Stuttgart (226) környékén ABLAKBEÉPÍTŐ német munka ( 2fős csapatban is), jogosítvánnyal és legalább A2 némettel, 12€-14€ bruttó fizetésért, + 320€ nettó havi napidíj. A munkaidő 160 óra / hó. A túlórákat kifizetik. A szállás 100€ / hó. Faipari vagy fémipari ismeret, asztalos, kőműves, lakatos szakma előnyös.

További RÉSZLETEK az állásainkról (bér, munkakör, stb.) a weboldalon:
https://www.nemetmunka.hu/epitoipari-n emet-munkak/
Kérem NÉZZE meg többi állásunkat is!
http://www.nemetmunka.hu/szabad-nemet- allasok

JELENTKEZÉS: (telefonon csak munkanapokon 9,00-17,00-ig)
-telefonon 0049 08641 6949 000 (DE) vagy 06 1 920 3433 (HU)
-önéletrajz küldésével http://www.nemetmunka.hu/oneletrajz-kesz ito/
-e-mailben: német nyelvű, fényképes Lebenslauf-val.

EXACT Personal UG D-83224 Grassau
Német munkaközvetítő cég Bajorországban.
A közvetítésért vagy bármiért fizetni nem kell.
www.nemetmunka.hu ….és megoldódik!
Ár:
Kapcsolat:
Német Munka Team
+4986416949000
nemetmunkateam@gmail.com
0 Térkép
www.nemetmunka.hu

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

    Friends

Megjegyzés: a szerkesztőség nem felel meg a hirdetések tartalmáért © 2015 AdsAnglia.com. Minden jog fenntartva